Про автоцентр

Автосервісний центр "Вінниччина-АВТО" веде свою історію від 1975 року, коли на базі Вінницької станції техобслуговування шляхом реорганізації було створено новий центр. Зараз "Вінниччина-АВТО" одне з найбільших та найдосвідченіших автосервісних підприємств в складі Української Автомобільної Корпорації. Наші клієнти отримують повний спектр послуг, починаючи придбанням нового автомобіля, та закінчуючи регламентним обслуговуванням та встановленням додаткового обладнання.

МИ ПРОПОНУЄМО:
ПРОДАЖ АВТОМОБІЛІВ:

Для нас важливо, щоб Ви, як наш клієнт, могли здійснити свою мрію про новий автомобіль. В нашому дилерському центрі Ви завжди зможете отримати якісну консультацію, пройти тест-драйв та виїхати на власному автомобілі. Для Вашої зручності безпосередньо в автосервісному центрі можна підібрати кредитну програму і застрахувати автомобіль.

КВАЛІФІКОВАНИЙ СЕРВІС:

Маючи статус офіційного дилера таких брендів як KIA, Chery, Chevrolet, ZAZ та LS Tractor, наш автосервісний центр має в своєму розпорядженні все необхідне, щоб здійснювати на найвищому рівні ремонт та обслуговування автомобілів. Навіть якщо Ваш автомобіль було придбано не в мережі УкрАВТО, наші фахівці зможуть здійснити ремонт будь-якої складності, надаючи при цьому гарантію.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД:

Кожен клієнт для нас особливий. І це не просто слова. Це стосується і вибору автомобіля і його обслуговування. Навіть більше, ми завжди готові врахувати Ваші побажання, навіть, якщо йдеться про дрібницю. Широкий модельний ряд автомобілів, різноманітні аксесуари та додаткове обладнання, склад запасних частин - ми зробимо все, щоб Ви залишились задоволеними!

ПОСТІЙНЕ ВДОСКОНАЛЕННЯ:

Ми постійно вдосконалюємось, щоб Ви, звернувшись до нас відчували, що Ваш автомобіль в надійних руках. Сучасне обладнання, постійні оновлення баз даних, і найголовніше, безперервний процес вдосконалення навичок та знань наших фахівців. Ще до того, як нова модель з'являється в продажу, наші фахівці вже знають про її особливості. Тому не шукайте пригод, а звертайтесь до фахівців офіційного сервісу, а про решту подбає "Вінниччина-АВТО".