Автосервіс

Автосервіс обирають зовсім не за наявність кімнати очікування чи смачної кави (хоча, насправді, це так само важливо). Ключові вимоги – рівень оснащення центру і технологічність процесу обслуговування автомобіля. Не менш важливим є кваліфікований персонал, який ставиться до своєї роботи надвідповідально.
Проте найголовнішим – і найціннішим – є довіра. Знайте, що ваша безпека у надійних руках.
Незалежно від того, якому з 60 автосервісних центрів Корпорації УкрАВТО ви довірите обслуговування або ремонт автомобіля, обслуговування на рівні стандартів світових автовиробників гарантоване.

 

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС
icon

Ми використовуємо професійне обладнання та інструменти

icon

Ми працюємо з оригінальними запчастинами і матеріалами

icon

Ми знаємо всі тонкощі сервісного обслуговування – полагодимо все

icon

Ми маємо найбільшу партнерську і дилерську мережу в країні

icon

Ми гарантуємо якість виконаних робіт

 

 

НАШІ АВТОСЕРВІСНІ ЦЕНТРИ НАДАЮТЬ ШИРОКИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ

 

 

Ми пропонуємо:
Ремонт та обслуговування
Ми в Корпорації УкрАВТО дотримуємося усіх технологічних вимог і працюємо відповідно до стандартів світових виробників. Під час обслуговування авто ми використовуємо сучасне діагностичне обладнання і спеціалізований інструмент. Все це є гарантією якісного сервісу і надійної експлуатації вашого транспорту. Довіртесь професіоналам – і будьте впевнені у своєму авто!
Кузовний ремонт
Запаркувались по звуку? Хтось притер, поки ви ходили за покупками? Мережа автосервісних центрів УкрАВТО допоможе позбутись міток на кузові. Наші фахівці можуть все: від полірування лакофарбового покриття до відновлення порушеної геометрії кузова!
Запчастини
Оригінальні запчастини для вашого авто – це просто! В будь-якому з 60 офіційних автосервісних центрів УкрАВТО ви можете не лише зробити технічне обслуговування автомобіля, а й обрати, передзамовити, придбати і одразу ж встановити оригінальні запасні частини.
Ми пропонуємо широкий асортимент оригінальних запчастин. Всі до єдиної сертифіковані автовиробниками.
Не шукайте компромісів там, де їх бути не може!
Вартість технічного обслуговування
Ми надаємо гарантійні зобов'язання на всі роботи, що виконуються нашими СТО на вашому авто.
Ми використовуємо обладнання та інструменти відповідно до технології Заводу-Виробника з проведення технічного обслуговування або ремонту автомобіля.
Корпоративним клієнтам
Хоча автомобілі вже давно навчилися сигналізувати, коли і як само необхідно за ними піклуватися, нам, автовласникам, все ж варто планувати регламентне технічне обслуговування – і витрати на нього – заздалегідь.
Програма лояльності - Drive2U
Чи може щось бути кращим за якісне обслуговування? Звичайно! Аби подякувати вам за лояльність і зробити візити до автосервісних центрів УкрАВТО приємними і вигідними, ми створили програму Drive2U. Отримати картку лояльності можна вже при першому зверненні, а з наступного – в повній мірі користуватися перевагами і бонусами. Спробуйте – і вам неодмінно сподобається!
ГАРАНТІЯ НА ВИКОНАНІ РОБОТИ
Обслуговуванню корпоративних клієнтів ми приділяємо особливу увагу: крім традиційного індивідуального підходу і лояльності, ми пропонуємо гнучку систему дисконтів і бонусів.
МЕРЕЖА КОРПОРАЦІЇ УКРАВТО
МЕРЕЖА КОРПОРАЦІЇ УКРАВТО