30.05

СТАРТУВАЛА СЕРВІСНА АКЦІЯ «ВЕСІННІЙ СЕРВІС ВІД УКРАВТО»

Зима поступово здається, передаючи естафету весняному сезону. Але зима в наших широтах супроводжується значними коливаннями температур, опадами у вигляді снігу та інтенсивним руйнуванням дорожнього покриття. З подібними сюрпризами комунальники борються з допомогою реагентів, а дорожні служби чекають весни, щоб розпочати ремонт. Тож зима це справжнє випробування для автомобіля та всіх його систем та елементів конструкції. При цьому, навіть якщо ви законсервували своє авто ще восени, з дотриманням всіх необхідних процедур та правил, це зовсім не означає, що автомобіль не потребує уваги з настанням весни.

 

Тому, щоб максимальна кількість автовласників мала змогу підготувати свій транспортний засіб до нових умов експлуатації, одна з найбільших мереж сервісних станцій в Україні повідомляє про старт весняної пропозиції. А оскільки багато хто готовий інвестувати в свою безпеку та безвідмовну роботу автомобіля лише необхідний мінімум, акційна сервісна програма дозволяє отримати послуги за привабливими цінами.

 

Так, згідно з умовами спеціальної сервісної пропозиції, протягом двох місяців діятиме наступний прайс на послуги сервісу та виконання робіт:

- шиномонтаж - від 240 грн. з ПДВ (в залежності від діаметра коліс);

- контроль і регулювання кутів установки коліс - від 240 грн. з ПДВ

- діагностика двигуна і ходової частини за 240 грн. з ПДВ;

- перевірка системи кондиціонування за 156 грн. з ПДВ.

 

Зрозуміло, що при можливості не варто обмежуватись лише переліченими вище операціями. Тому на час дії спеціальних цінових умов кожен з автовласників, незалежно від бренду та моделі автомобіля може отримати додаткові переваги, які не зустрінеш в "гаражному" сервісі. Приміром, якщо за результатами діагностики автомобіля буде виявлено дефекти, власник автомобіля матиме нагоду усунути їх з дисконтом в 15% на послуги. Також особливі цінові умови, а саме знижка до 20%, діє і на запасні частини, як будуть використані в процесі ремонту автомобіля.

 

Крім цього варто звернути увагу на те, що завдяки роботі з постійного вдосконалення, послуги, що надаються сервісною мережею Корпорації УкрАВТО, завжди відповідають високим стандартам, які встановлюють світові автовиробники. Більше того, звернувшись до дилерського центру, клієнт отримує не лише високоякісний сервіс, а і гарантію на отримані послуги та виконані роботи, що досі є рідкістю в «гаражах».

 

Щоб отримати додаткову інформацію про сезонну сервісну акцію, яка діє в мережі УкрАВТО, достатньо звернутися до офіційного дилера у Вашому регіоні. Контактна інформація та координати дилерських центрів Української Автомобільної Корпорації можна дізнатися на сайті www.ukravto.ua або звернувшись на «гарячу» лінію 0800507717.

 

* Дія карти лояльності «Drive2U» та інші діючі на момент проведення акції пропозиції на всі вищевказані послуги не поширюються і не сумуються.