Про компанію

Підприємство «Вінниччина-Авто»  було створене на базі Вінницької станції техобслуговування шляхом реорганізації 21 лютого 1975 року. З цієї дати підприємство отримало назву Вінницьке виробниче об’єднання «Вінницяавтотехобслуговування».

Протягом останніх 30 років Підприємство здійснює весь комплекс робіт з технічного обслуговування і ремонту автомобілів.

За час свого існування Підприємство пережило ряд перетворень – з 26 листопада 1992 року Підприємство було реорганізоване в «Організацію орендарів Вінницької СТО – Автосервіс», а 9 листопада 1994 року Наказом Фонду державного майна України на базі Підприємства створено Відкрите акціонерне товариство «Вінниччина-Авто».

Нині ПАТ «Вінниччина-Авто» має, крім Головного підприємства, філіали – “Прогрес-Авто” в м.Вінниця,  «Могилів-Подільський-Авто», «Жмеринка-Авто», «Хмільник-Авто», «Тульчин-Авто». 

ПАТ «Вінниччина-Авто» є структурним підрозділом Української автомобільної корпорації і офіційно представляє у  Вінницькій області ЗАТ «Запорізький автомобілебудівний завод».

ПАТ «Вінниччина-Авто» є найбільш потужною в регіоні структурою, яка надає послуги з гарантійного і післягарантійного ремонту автомобілів, технічного обслуговування автомобілів.

Підрозділи і Головне підприємство ПАТ “Вінниччина-Авто” оснащені необхідним сучасним обладнанням і приладами. Спеціалісти Товариства проходять навчання і підвищують кваліфікацію в учбових центрах ЗАТ “ЗАЗ” та Корпорації “УкрАВТО”.